Godziny pracy

Pon do Pią - 8:00 do 18:00

Sob 9:00 do 15:00

Zadzwoń

+48. 536 860 730

Izolacje natryskowe Szydłowiec

Izolacje poddasza Szydłowiec

izolacje natryskowe pianą poliuretanową

Ocieplenie poddasza Szydłowiec

Bardzo ważnym aspektem mieszkania jest stałość temperatury oraz unikanie tam wilgoci. Szczególnie ważne wydaje się to w kontekście mody na tworzenie mieszkań na poddaszu, gdyż tam powyższe zagadnienia nabierają jeszcze większego znaczenia. Nie chcąc więc stale przebywać w niedogrzanym lokalu albo też w ukropie podczas lata warto zastosować odpowiednie do tego miejsca rozwiązanie izolujące. Musimy bowiem wiedzieć, że z uwagi na specyficzną kubaturę pomieszczenia na poddaszu są trudne w zabezpieczeniu konwencjonalnymi materiałami. Dlatego też nie chcąc narażać się na akumulację problemów warto od razu wybrać ocieplenie natryskowe. W ten sposób sporo zaoszczędzimy na rachunkach za ogrzewanie i prąd. Metoda natrysku pozwala aplikować pianę PUR w trudno dostępne przestrzenie, a ta w kontakcie z powierzchnią zwiększa swoją objętość. Skutkiem tego jest efektywna ochrona przed mostkami cieplnymi, a jednocześnie zapewniona jest paroprzepuszczalność. Tym samym niestraszna jest na poddaszu wilgoć bądź grzyb. Dodatkowo ocieplenie natryskowe jest wskazane przy alergikach, bo nie pyli i nie gromadzi roztocza.

Walory pianki poliuretanowej

Najlepszą metodą ocieplenia poddasza na dzień dzisiejszy jest natryskiwanie pianką poliuretanową. Pianka wykazuje wiele walorów, które ukazują jej przewagę nad innymi, tradycyjnymi materiałami wykorzystywanymi dla ocieplania poddaszy. Oto lista najważniejszych walorów pianki poliuretanowej:
- szybki zwrot wydatków poniesionych na ocieplenie
- 50% więcej pieniędzy w portfelu w porównaniu do innych metod ocieplenia
- pianką poliuretanową, to nie tylko korzyści zimą. Latem pianka chroni nas przed upałem
- pianka poliuretanowa jest obojętna dla środowiska i dla naszego zdrowia
- nie pyli się
- możemy nanosić ją na różne materiały
- stanowi znakomitą izolację akustyczna
- 100% szczelności warstwy izolacyjnej
- brak powstawania mostków termicznych
- warstwa pianki nie obciąża konstrukcji domu
- chroni elementy metalowe konstrukcji przed korozją
- chroni elementy drewniane przed butwieniem, pleśnią oraz grzybami
- ocieplanie ta metodą jest bardzo proste i szybkie
- pianka nie traci swoich właściwości przez długie lata

ocieplenie Szydłowiec, ocieplenie poddasza pianą Szydłowiec, izolacje natryskowe Szydłowiec, piana poliuretanowa Szydłowiec