Godziny pracy

Pon do Pią - 8:00 do 18:00

Sob 9:00 do 15:00

Zadzwoń

+48. 536 860 730

Izolacje natryskowe Międzybórz

Izolacje poddasza Międzybórz

izolacje natryskowe pianą poliuretanową

Ocieplenie poddasza Międzybórz

Czasy nie są łatwe i dlatego każdy liczy się z pieniędzmi. Tym samym nie dziwi zupełnie trend poszukujący wydatnie oszczędności w kontekście bieżącej eksploatacji nieruchomości. Liczne obserwacje sprawiły, że specjaliści od budownictwa do spółki z przeciętnymi mieszkańcami domów i kamienic doszli do konkluzji, że należy uszczelnić swoje domy. To właśnie przez to ucieka wiele ciepła i do wyrównania owych strat dotąd stosowało się większą intensywność ogrzewania. Jest to jednak rozwiązanie na krótką metę, ponieważ straty będą, a do tego pogłębia się deficyt w naszym portfelu. Stąd też warto sięgnąć po znacznie lepsze rozwiązanie, a mianowicie wybór optymalnego izolatora. Dotąd używano powszechnie wełny mineralnej czy styropianu, ale opcje te wymagają użycia dużej ilości materiału. Do tego nie gwarantuje to eliminacji w 100% mostków termicznych. Co więcej z czasem te komponenty tracą swoje walory izolacyjne. Zatem należy swój wzrok skierować na rozwiązanie pozbawione tych wad, czyli piankę PUR. Należy wiedzieć, iż ten izolator nie tylko pozwala oszczędzić na ogrzewaniu z racji eliminacji mostków cieplnych, ale też chroni przed hałasem czy wilgocią. Zatem nierozsądnie byłoby porzucać ten wszechstronny i skuteczny izolator.

Walory pianki poliuretanowej

Najlepszą metodą ocieplenia poddasza na dzień dzisiejszy jest natryskiwanie pianką poliuretanową. Pianka wykazuje wiele walorów, które ukazują jej przewagę nad innymi, tradycyjnymi materiałami wykorzystywanymi dla ocieplania poddaszy. Oto lista najważniejszych walorów pianki poliuretanowej:
- szybki zwrot wydatków poniesionych na ocieplenie
- 50% więcej pieniędzy w portfelu w porównaniu do innych metod ocieplenia
- pianką poliuretanową, to nie tylko korzyści zimą. Latem pianka chroni nas przed upałem
- pianka poliuretanowa jest obojętna dla środowiska i dla naszego zdrowia
- nie pyli się
- możemy nanosić ją na różne materiały
- stanowi znakomitą izolację akustyczna
- 100% szczelności warstwy izolacyjnej
- brak powstawania mostków termicznych
- warstwa pianki nie obciąża konstrukcji domu
- chroni elementy metalowe konstrukcji przed korozją
- chroni elementy drewniane przed butwieniem, pleśnią oraz grzybami
- ocieplanie ta metodą jest bardzo proste i szybkie
- pianka nie traci swoich właściwości przez długie lata

ocieplenie Międzybórz, ocieplenie poddasza pianą Międzybórz, izolacje natryskowe Międzybórz, piana poliuretanowa Międzybórz