Godziny pracy

Pon do Pią - 8:00 do 18:00

Sob 9:00 do 15:00

Zadzwoń

+48. 536 860 730

Izolacje natryskowe Konstantynów Łódzki

Izolacje poddasza Konstantynów Łódzki

izolacje natryskowe pianą poliuretanową

Ocieplenie poddasza Konstantynów Łódzki

Marznąć w zimie nie jest przyjemnie, ale niewiele osób robi coś w kierunku zmian w tej materii. Oczywiście wszyscy wtedy podkręcamy ogrzewanie albo też kupujemy większy zapas węgla.
Ewidentnie taki ruch pociąga za sobą spore wydatki. Warto więc podejść do tematu bardziej przestrzennie i wówczas dojdziemy w mig, że marzniemy przez uciekanie ciepła z naszego domu.
Dlatego też chcąc naprawdę efektywnie zahamować tą niekorzystną dla nas i naszych finansów tendencję powinniśmy bezwzględnie zdecydować się na zmianę izolacji w naszym domu. Szczególnie wysokie straty ciepła występują poprzez dach. Skutkiem tego właśnie tam musi być naprawdę porządna izolacja termiczna. Dlatego też konieczne będzie poznanie bliżej pianki PUR, gdyż to ona sprawdzi się tam najlepiej. Izolator ten jest bardzo lekki i jednocześnie szalenie wytrzymały. Dodatkowo bije na głowę parametrami izolacyjnymi konkurencję. Co więcej piana poliuretanowa nie traci swoich przymiotów przez długie lata. Dlatego też chcąc mieć wydajne i trwałe ocieplenie należy sięgnąć po ten izolator, a szybko odczujemy niemałe oszczędności w koszach ogrzewania.

Walory pianki poliuretanowej

Najlepszą metodą ocieplenia poddasza na dzień dzisiejszy jest natryskiwanie pianką poliuretanową. Pianka wykazuje wiele walorów, które ukazują jej przewagę nad innymi, tradycyjnymi materiałami wykorzystywanymi dla ocieplania poddaszy. Oto lista najważniejszych walorów pianki poliuretanowej:
- szybki zwrot wydatków poniesionych na ocieplenie
- 50% więcej pieniędzy w portfelu w porównaniu do innych metod ocieplenia
- pianką poliuretanową, to nie tylko korzyści zimą. Latem pianka chroni nas przed upałem
- pianka poliuretanowa jest obojętna dla środowiska i dla naszego zdrowia
- nie pyli się
- możemy nanosić ją na różne materiały
- stanowi znakomitą izolację akustyczna
- 100% szczelności warstwy izolacyjnej
- brak powstawania mostków termicznych
- warstwa pianki nie obciąża konstrukcji domu
- chroni elementy metalowe konstrukcji przed korozją
- chroni elementy drewniane przed butwieniem, pleśnią oraz grzybami
- ocieplanie ta metodą jest bardzo proste i szybkie
- pianka nie traci swoich właściwości przez długie lata

ocieplenie Konstantynów Łódzki, ocieplenie poddasza pianą Konstantynów Łódzki, izolacje natryskowe Konstantynów Łódzki, piana poliuretanowa Konstantynów Łódzki