Godziny pracy

Pon do Pią - 8:00 do 18:00

Sob 9:00 do 15:00

Zadzwoń

+48. 536 860 730

Izolacje natryskowe Konstancin-Jeziorna

Izolacje poddasza Konstancin-Jeziorna

izolacje natryskowe pianą poliuretanową

Ocieplenie poddasza Konstancin-Jeziorna

Pianka natryskowa jest jednym z lepszych na rynku materiałów o charakterze izolacyjnym. Chcąc ocieplić dane pomieszczenie dokonujemy tego w oparciu o natrysk bezpośredni. Oprócz naprawdę wysokich parametrów izolujących omawiana na tych łamach pianka ma też szereg innych walorów przemawiających właśnie za jej wyborem. Do takich z całą pewnością zaliczyć trzeba przepływ powietrza w jej wnętrzu, co pozwala na wykluczenie wystąpienia w pomieszczeniu wilgoci. Co więcej potrafi ona szczelnie wypełnić każdą nawet z pozoru niemożliwą do uszczelnienia płaszczyznę. Tym samym piana PUR sprawdzi się jako materiał izolacyjny na poddaszu, gdyż te wnętrza najtrudniej jest docieplić konkurencyjnymi izolatorami. Wykorzystując ten materiał do izolacji zyskujemy niezwykle zwartą powierzchnię, która jest pozbawiona łączeń i nie zachodzi ryzyko wystąpienia mostków termicznych. Technologia natrysku to również niezwykle błyskawiczny sposób na zaizolowanie dużych powierzchni w krótkim okresie czasu. Pianka natryskowa to także niezwykle trwały materiał, a do tego wraz z mijającym czasem nic a nic nie traci ze swoich swoich walorów.

Walory pianki poliuretanowej

Najlepszą metodą ocieplenia poddasza na dzień dzisiejszy jest natryskiwanie pianką poliuretanową. Pianka wykazuje wiele walorów, które ukazują jej przewagę nad innymi, tradycyjnymi materiałami wykorzystywanymi dla ocieplania poddaszy. Oto lista najważniejszych walorów pianki poliuretanowej:
- szybki zwrot wydatków poniesionych na ocieplenie
- 50% więcej pieniędzy w portfelu w porównaniu do innych metod ocieplenia
- pianką poliuretanową, to nie tylko korzyści zimą. Latem pianka chroni nas przed upałem
- pianka poliuretanowa jest obojętna dla środowiska i dla naszego zdrowia
- nie pyli się
- możemy nanosić ją na różne materiały
- stanowi znakomitą izolację akustyczna
- 100% szczelności warstwy izolacyjnej
- brak powstawania mostków termicznych
- warstwa pianki nie obciąża konstrukcji domu
- chroni elementy metalowe konstrukcji przed korozją
- chroni elementy drewniane przed butwieniem, pleśnią oraz grzybami
- ocieplanie ta metodą jest bardzo proste i szybkie
- pianka nie traci swoich właściwości przez długie lata

ocieplenie Konstancin-Jeziorna, ocieplenie poddasza pianą Konstancin-Jeziorna, izolacje natryskowe Konstancin-Jeziorna, piana poliuretanowa Konstancin-Jeziorna