Godziny pracy

Pon do Pią - 8:00 do 18:00

Sob 9:00 do 15:00

Zadzwoń

+48. 536 860 730

Izolacje natryskowe Grodzisk Mazowiecki

Izolacje poddasza Grodzisk Mazowiecki

izolacje natryskowe pianą poliuretanową

Ocieplenie poddasza Grodzisk Mazowiecki

Na rynku materiałów mających zabezpieczyć nasze domy przed chłodem, wilgocią i hałasem jest sporo rozwiązań. Większość z nich chociaż nie jest droga to posiada niemało wad, bo albo trzeba wykorzystać je w dużych ilościach albo też z czasem niwelują się ich zalety. Dodatkowo na tak złożony obszar jak poddasze nie każdy izolator będzie odpowiedni. Trzeba bowiem w to miejsce zastosować coś lekkiego i chroniącego pomieszczenie przed utratą temperatury w zimie, jej nadmiarem w czasie lata i do tego zabezpieczyć przed wilgocią oraz hałasem. Mając już jasno sprecyzowane potrzeby wychodzi, że idealnie w powyższych warunkach sprawdzi się piana poliuretanowa. Jest to nowoczesna technologia dająca się wszechstronnie wykorzystać w kontekście izolacji. W całej krasie zalety pianki PUR widać jednak na przykładzie zastosowania jej na poddaszach. Jest to bowiem nie obciążający nośnej konstrukcji izolator, a do tego skutecznie spełnia swoją rolę w izolacji termicznej, dźwiękowej i w hydroizolacji. Przy tym wszystkim proces aplikacji piany nie trwa długo, a efekty są ze wszech miar nadzwyczajne.

Walory pianki poliuretanowej

Najlepszą metodą ocieplenia poddasza na dzień dzisiejszy jest natryskiwanie pianką poliuretanową. Pianka wykazuje wiele walorów, które ukazują jej przewagę nad innymi, tradycyjnymi materiałami wykorzystywanymi dla ocieplania poddaszy. Oto lista najważniejszych walorów pianki poliuretanowej:
- szybki zwrot wydatków poniesionych na ocieplenie
- 50% więcej pieniędzy w portfelu w porównaniu do innych metod ocieplenia
- pianką poliuretanową, to nie tylko korzyści zimą. Latem pianka chroni nas przed upałem
- pianka poliuretanowa jest obojętna dla środowiska i dla naszego zdrowia
- nie pyli się
- możemy nanosić ją na różne materiały
- stanowi znakomitą izolację akustyczna
- 100% szczelności warstwy izolacyjnej
- brak powstawania mostków termicznych
- warstwa pianki nie obciąża konstrukcji domu
- chroni elementy metalowe konstrukcji przed korozją
- chroni elementy drewniane przed butwieniem, pleśnią oraz grzybami
- ocieplanie ta metodą jest bardzo proste i szybkie
- pianka nie traci swoich właściwości przez długie lata

ocieplenie Grodzisk Mazowiecki, ocieplenie poddasza pianą Grodzisk Mazowiecki, izolacje natryskowe Grodzisk Mazowiecki, piana poliuretanowa Grodzisk Mazowiecki