Godziny pracy

Pon do Pią - 8:00 do 18:00

Sob 9:00 do 15:00

Zadzwoń

+48. 536 860 730

Izolacje natryskowe Góra Kalwaria

Izolacje poddasza Góra Kalwaria

izolacje natryskowe pianą poliuretanową

Ocieplenie poddasza Góra Kalwaria

Poddasze ma to do siebie, że jest podatne na straty energii cieplnej. Stąd też każdy inwestor mający w planach tworzyć tam mieszkania powinien również mieć na uwadze przeciwdziałanie takiemu stanu rzeczy. Skutkiem tego całkiem rozsądnym podejściem jest sprawdzenie form izolacji mogących spełnić te warunki. Na pewno na poddaszu nie można zamieszczać dużych i ciężkich warstw izolacyjnych, gdyż może to w niemałym stopniu obciążać konstrukcję nośną. Dodatkowo na poddaszu występuje niemało szczelin, które ciężko jest uszczelnić bez ryzyka wystąpienia mostków termicznych. Wspomniane przed chwilą wymogi na pewno w 100% spełnia piana poliuretanowa. Jest to młody stażem na rynku izolator, lecz posiada wysokie parametry ochronne nie tylko przed zmianami temperatur, ale również i wilgocią, grzybem, gryzoniami, a także i niepożądanymi hałasami z zewnątrz. To jednak nie są wszystkie korzystne cechy względem zastosowania tego rozwiązania na poddaszach. Jest to również przyjazne naturalnemu środowisku rozwiązanie, które nie traci swoich walorów przez długie lata. Tym samym w ten sposób oszczędności na ogrzewaniu bądź wentylacji w zależności od pory roku mamy zapewnione wiele lat.

Walory pianki poliuretanowej

Najlepszą metodą ocieplenia poddasza na dzień dzisiejszy jest natryskiwanie pianką poliuretanową. Pianka wykazuje wiele walorów, które ukazują jej przewagę nad innymi, tradycyjnymi materiałami wykorzystywanymi dla ocieplania poddaszy. Oto lista najważniejszych walorów pianki poliuretanowej:
- szybki zwrot wydatków poniesionych na ocieplenie
- 50% więcej pieniędzy w portfelu w porównaniu do innych metod ocieplenia
- pianką poliuretanową, to nie tylko korzyści zimą. Latem pianka chroni nas przed upałem
- pianka poliuretanowa jest obojętna dla środowiska i dla naszego zdrowia
- nie pyli się
- możemy nanosić ją na różne materiały
- stanowi znakomitą izolację akustyczna
- 100% szczelności warstwy izolacyjnej
- brak powstawania mostków termicznych
- warstwa pianki nie obciąża konstrukcji domu
- chroni elementy metalowe konstrukcji przed korozją
- chroni elementy drewniane przed butwieniem, pleśnią oraz grzybami
- ocieplanie ta metodą jest bardzo proste i szybkie
- pianka nie traci swoich właściwości przez długie lata

ocieplenie Góra Kalwaria, ocieplenie poddasza pianą Góra Kalwaria, izolacje natryskowe Góra Kalwaria, piana poliuretanowa Góra Kalwaria