Godziny pracy

Pon do Pią - 8:00 do 18:00

Sob 9:00 do 15:00

Zadzwoń

+48. 536 860 730

Izolacje natryskowe Działoszyn

Izolacje poddasza Działoszyn

izolacje natryskowe pianą poliuretanową

Ocieplenie poddasza Działoszyn

Zamiast kupować nowe mieszkania bardzo chętnie decydujemy się na zaadoptowanie do celów mieszkaniowych poddasza. Jest to całkiem dobry pomysł, lecz należy wiedzieć o kilku czynnikach wpływających na późniejszy komfort bytowania w takim miejscu. Poddasza potrafią zmieniać temperaturę diametralnie, a każda pora roku wiąże się intensyfikacją temperatury panującej na zewnątrz. Dodatkowo dach w czasie rozmaitych opadów deszczu bądź gradu może narobić sporo hałasu. Tym samym widać doskonale jak wiele wyzwań stoi przed inwestorem chcącym przygotować odpowiednie mieszkanie na poddaszu. Zatem konieczna jest w takim przypadku skuteczna izolacja, która to zniweluje wymienione przed momentem niedogodności. Nie może to być z pewnością gruba warstwa izolacji ani też taka, która nie będzie w stanie uszczelnić licznych wnęk i załamań występujących na poddaszu. Tym samym zdecydowanie nie sprawdzi się tu styropian oraz wełna mineralna. Na szczęście to nie jedyne opcje do wyboru, bo jest jeszcze piana PUR. Ten właśnie sposób zabezpieczenia poddasza jest najlepszy, gdyż jest to lekkie, trwałe i przede wszystkim wydajne rozwiązanie.

Walory pianki poliuretanowej

Najlepszą metodą ocieplenia poddasza na dzień dzisiejszy jest natryskiwanie pianką poliuretanową. Pianka wykazuje wiele walorów, które ukazują jej przewagę nad innymi, tradycyjnymi materiałami wykorzystywanymi dla ocieplania poddaszy. Oto lista najważniejszych walorów pianki poliuretanowej:
- szybki zwrot wydatków poniesionych na ocieplenie
- 50% więcej pieniędzy w portfelu w porównaniu do innych metod ocieplenia
- pianką poliuretanową, to nie tylko korzyści zimą. Latem pianka chroni nas przed upałem
- pianka poliuretanowa jest obojętna dla środowiska i dla naszego zdrowia
- nie pyli się
- możemy nanosić ją na różne materiały
- stanowi znakomitą izolację akustyczna
- 100% szczelności warstwy izolacyjnej
- brak powstawania mostków termicznych
- warstwa pianki nie obciąża konstrukcji domu
- chroni elementy metalowe konstrukcji przed korozją
- chroni elementy drewniane przed butwieniem, pleśnią oraz grzybami
- ocieplanie ta metodą jest bardzo proste i szybkie
- pianka nie traci swoich właściwości przez długie lata

ocieplenie Działoszyn, ocieplenie poddasza pianą Działoszyn, izolacje natryskowe Działoszyn, piana poliuretanowa Działoszyn