Godziny pracy

Pon do Pią - 8:00 do 18:00

Sob 9:00 do 15:00

Zadzwoń

+48. 536 860 730

Izolacje natryskowe Blachownia

Izolacje poddasza Blachownia

izolacje natryskowe pianą poliuretanową

Ocieplenie poddasza Blachownia

Każdemu nie w smak jest płacenie dużych rachunków za ogrzewanie. Dlatego też wielu lokatorów mieszkań, a zwłaszcza tych na poddaszu decyduje się na porządną izolację swojego mieszkania. W ten właśnie sposób mogą oni nie tylko zacząć ponosić mniejsze koszty, ale też i cieszyć się dużo większym komfortem mieszkaniowym. Zatem warto skrupulatnie podejść do wyboru materiału izolacyjnego, bo w ten sposób zapewniamy sobie szereg korzyści. Popularne w tej materii są takie rozwiązania jak chociażby styropian oraz wełna mineralna, lecz mając na uwadze wspomniane wcześnie poddasze nie są to zbyt trafne opcje. Trzeba wiedzieć, iż należałoby ich tam dać dużo i do tego z czasem ich izolacyjność by spadła. Na domiar złego i tak w ich kontekście występuje ryzyko wystąpienia mostków termicznych. Nie warto zatem ryzykować i lepiej od razu sięgnąć po optymalną opcję. Do tej grupy zalicza się niewątpliwie piana PUR. Chociaż jest to mody na naszym rynku izolator to jednak posiada zalety, które biją na głowę konkurencję. To nie tylko opcja chroniące przed mostkami termicznymi, ale również ochrona przed wilgocią czy niechcianymi odgłosami z zewnątrz. Na dodatek piana PUR jest trwała, niepalna i niepyląca. Tym samym można ją stosować tam, gdzie przebywają dzieci czy też alergicy.

Walory pianki poliuretanowej

Najlepszą metodą ocieplenia poddasza na dzień dzisiejszy jest natryskiwanie pianką poliuretanową. Pianka wykazuje wiele walorów, które ukazują jej przewagę nad innymi, tradycyjnymi materiałami wykorzystywanymi dla ocieplania poddaszy. Oto lista najważniejszych walorów pianki poliuretanowej:
- szybki zwrot wydatków poniesionych na ocieplenie
- 50% więcej pieniędzy w portfelu w porównaniu do innych metod ocieplenia
- pianką poliuretanową, to nie tylko korzyści zimą. Latem pianka chroni nas przed upałem
- pianka poliuretanowa jest obojętna dla środowiska i dla naszego zdrowia
- nie pyli się
- możemy nanosić ją na różne materiały
- stanowi znakomitą izolację akustyczna
- 100% szczelności warstwy izolacyjnej
- brak powstawania mostków termicznych
- warstwa pianki nie obciąża konstrukcji domu
- chroni elementy metalowe konstrukcji przed korozją
- chroni elementy drewniane przed butwieniem, pleśnią oraz grzybami
- ocieplanie ta metodą jest bardzo proste i szybkie
- pianka nie traci swoich właściwości przez długie lata

ocieplenie Blachownia, ocieplenie poddasza pianą Blachownia, izolacje natryskowe Blachownia, piana poliuretanowa Blachownia