Godziny pracy

Pon do Pią - 8:00 do 18:00

Sob 9:00 do 15:00

Zadzwoń

+48. 536 860 730

Izolacje natryskowe Białobrzegi

Izolacje poddasza Białobrzegi

izolacje natryskowe pianą poliuretanową

Ocieplenie poddasza Białobrzegi

Bardzo ważną sprawą w kontekście mieszkań na poddaszu jest odpowiedni dobór izolacji. Bez tego będziemy płacić zbyt duże rachunki za ogrzewanie czy klimatyzację. Mając zatem względy ekonomiczne na uwadze warto sięgnąć czym prędzej po pianę poliuretanową. Ten właśnie izolator jest nam w stanie zagwarantować spadek rachunków za energię nawet o 70%. Na tym oczywiście kończą się zalety tego izolatora, bo pozwala on wykluczyć tworzenie się mostków termicznych. Warto przy tym zaznaczyć, że choć jest to niezwykle szczelny izolator to równocześnie jest on "oddychający". Rozwijając ten wątek pianka PUR zapewnia przepuszczanie pary. Dalej wymieniając zalety pianki poliuretanowej należy wspomnieć o jej odporności na płomienie. Gaśnie ona sama i tym samym nie przyczynia się do rozprzestrzeniania się pożaru. Jednocześnie jej zalety są trwałe, bo nie przemijają wraz z kolejnymi latami eksploatacji. Równocześnie komponent ten jest bardzo przyjazny, bo nie przyczynia się do tworzenia pleśni bądź grzybów. Skutkiem tego pianka poliuretanowa może śmiało być stosowana w pomieszczeniach, gdzie przebywają astmatycy i alergicy.

Walory pianki poliuretanowej

Najlepszą metodą ocieplenia poddasza na dzień dzisiejszy jest natryskiwanie pianką poliuretanową. Pianka wykazuje wiele walorów, które ukazują jej przewagę nad innymi, tradycyjnymi materiałami wykorzystywanymi dla ocieplania poddaszy. Oto lista najważniejszych walorów pianki poliuretanowej:
- szybki zwrot wydatków poniesionych na ocieplenie
- 50% więcej pieniędzy w portfelu w porównaniu do innych metod ocieplenia
- pianką poliuretanową, to nie tylko korzyści zimą. Latem pianka chroni nas przed upałem
- pianka poliuretanowa jest obojętna dla środowiska i dla naszego zdrowia
- nie pyli się
- możemy nanosić ją na różne materiały
- stanowi znakomitą izolację akustyczna
- 100% szczelności warstwy izolacyjnej
- brak powstawania mostków termicznych
- warstwa pianki nie obciąża konstrukcji domu
- chroni elementy metalowe konstrukcji przed korozją
- chroni elementy drewniane przed butwieniem, pleśnią oraz grzybami
- ocieplanie ta metodą jest bardzo proste i szybkie
- pianka nie traci swoich właściwości przez długie lata

ocieplenie Białobrzegi, ocieplenie poddasza pianą Białobrzegi, izolacje natryskowe Białobrzegi, piana poliuretanowa Białobrzegi